• Kuře z volného chovu

  Vyrobeno z čerstvého kuřecího masa a 8 druhů zeleniny, ovoce, bylinek a koření.
 • Kachna z volného chovu

  Krmivo s kachním základem je unikátní zdroj přírodních bílkovin.
 • Losos a sleď

  Snadno stravitelné maso z lososa nezatíží organismus a dodá potřebnou dávku energie.
 • 1
 • 2
 • 3

AATU je ultraprémiové krmivo pro kočky s vysokým podílem masa

Dobré krmivo se pozná především podle složení. AATU Cat obsahuje 85 % masa a 15 % zeleniny, ovoce a bylinek. To dělá z krmiva AATU ultraprémiové krmivo.

Poměr 85/15 zajistí přirozený způsob výživy vaší kočky. Kuřata a kachny, které jsou masovým základem dvou druhů, jsou chovány ve volném výběhu, což zaručuje vysoce kvalitní maso. Losos a sleď, obsažený ve třetí receptuře, pochází z volné přírody. Krmivo AATU je vyráběno podle tradičních receptů bez umělých barviv, konzervačních látek a bez geneticky modifikovaných surovin. Na výrobu 10 kg AATU krmiva je spotřebováno 25 kg vstupních surovin.

Nejlepší granule pro kočky

obsahují proteiny a vitamíny. AATU cat obsahují živočišné i rostlinné zdroje energie. Díky AATU si vaše kočka udrží skvělou kondici.

 

Receptura „Super 8“

znamená kombinaci 8 druhů zeleniny, 8 druhů ovoce, 8 druhů bylinek a 8 druhů koření. Krmivo je vhodné pro všechny plemena koček v každém věku.

 

AATU je první krmivo pro kočky s poměrem 85/15

obsahující čerstvě připravené maso bez konzervačních látek. Krmivo bez obilovin a lepku je pro kočky čistým a přirozeným zdrojem bílkovin a vitamínů. AATU je to nejlepší co můžete své kočce dát.

Nutriční výživa koček

Víme, že kočky mají mimořádně specifické požadavky na potravu. Kočky přirozeně vyhledávají potravu založenou výhradně na živočišném původu. Kvalitní strava je základním stavebním kamenem pro dlouhý a bezproblémový život.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16